Anti-aging

mezoterapia

Home Gabinet medycyny estetycznej Mezoterapia – Anti-Aging
zabiegi na twarz płock

Anti-aging - zabiegi na twarz Płock

Rewitalizacja (anti-aging) skóry zapewnia jej skuteczne nawilżenie i odżywienie. Kiedy twoja cera staje się ziemista, brakuje jej jędrności, pojawiają się drobne siateczkowate zmarszczki twarzy, szyi lub dekoltu, jest przesuszona, wiotka i cienka, to znak, że musisz o nią zadbać. Problemy ze skórą zaczynają się, gdy wystawiasz ją na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dodatkowo na jej stan wpływa codzienny stres, zmęczenie i niedotlenienie.

Mezoterapia igłowa preparatami o wysokiej zawartości składników aktywnych dba o dostarczenie skórze substancji odżywczych, takich jak witaminy, minerały i peptydy biomimetyczne.

Główne składniki aktywne mające wpływ na rewitalizację skóry to : kwas hialuronowy, multiwitaminy i Vit. C. Substancje te przywracają cerze witalność, odpowiedni poziom nawilżenia i likwidują drobne zmarszczki.

Rewitalizacji najlepiej poddać:

  • twarz – doskonałym obszarem jest dolna powieka , a także obszar tzw. marionetki , czyli okolica poniżej kątów ust.
  • szyję i dekolt, a także dłonie .

Jakie są efekty zabiegów anti-aging?

Dobrze jest połączyć mezoterapię igłową z innymi zabiegami np. mikrodermabrazją , peelingiem kawitacyjnym lub peelingami chemicznymi.

Mikrodermabrazja w połączeniu z mezoterapią usuwa warstwę rogową naskórka, dostarcza składników odżywczych i tlenu, stymuluje krążenie krwi i pobudza syntezę elastyny i kolagenu. Peeling kawitacyjny wraz z mezoterapią wygładza skórę, rozjaśnia przebarwienia i oczyszcza naskórek za pomocą ultradźwieków. Peelingi chemiczne stosowane z mezoterapią zwiększają elastyczność i nawilżenie, a także spłycają zmarszczki. Natomiast mikrodermabrazja i peeling chemiczny redukują zmarszczki, złuszczają warstwę rogową naskórka i rozjaśniają skórę.

W skrócie, anti-aging obejmuje:

  • polepszenie kondycji skóry,
  • ujędrnienie,
  • rozjaśnienie koloru skóry,
  • naciągnięcie skóry i poprawę jej napięcia,
  • likwidację drobnych zmarszczek i spłycenie głębszych

Przeciwwskazania:

Alergia
Ciąża i karmienie piersią
Niewyrównana cukrzyca
Stany zapalne i ropne na skórze
Opryszczka
Choroba nowotworowa
Stosowanie leków przeciwkrzepliwych
Gabinet stomatologiczny Płock i kosmetyka