Gabinet Stomatologiczny

Home Stomatologia

Gabinet stomatologiczny Płock - dentysta, stomatolog.

Zapoznaj się z poniższą listą zabiegów wykonywanych przez nasz Gabinet Stomatologiczny.

...

Implanty

...

Chirurgia stomatologiczna

Usunięcie czyli ekstrakcja zęba , to ostateczność. Do tego rozwiązania uciekamy się kiedy leczenie zachowawcze przestaje być możliwe.

W przypadkach bardzo mocnego zniszczenia tkanek zębowych konieczne może być usunięcie pozostałych części zęba, by nie dopuścić do powikłań zapalnych.

Protetyka

To dział stomatologii, którego zadaniem jest odtworzenie tkanek zęba po ich masywnym uszkodzeniu bądź całkowitej utracie. Chcąc zachować prawidłowość zgryzową warto pamiętać o ich uzupełnieniu.

Stomatologia zachowawcza

Naczelnym zadaniem Stomatologii zachowawczej jest utrzymanie zębów naturalnych jak najdłużej,poprzez stosowanie właściwych metod odtwarzania ich struktury i przywracanie zębom ich funkcji.

Dlatego też w Gabinecie DrKacprzak jesteśmy przekonani do minimalnie inwazyjnego postępowania zapobiegawczo-leczniczego.

Profilaktyka stomatologiczna

Profilaktyka stomatologiczna obejmuje następujące zabiegi : ♦ usuwanie osadu i kamienia nazębnego ♦ lakowanie zębów ♦ lakierowanie zębów ♦ intensywna fluoryzacja w profilaktyce przeciwpróchniczej i leczeniu nadwrażliwości ♦ naukę higieny jamy ustnej

Gabinet stomatologiczny Płock i kosmetyka