O gabinecie

Gabinet Medycyny Estetycznej , Trychologii , Kosmetologii oraz Stomatologii DrKacprzak w Płocku, w Orlen Areniejest miejscem, w którym profesjonalnie i w miłej atmosferze możecie Państwo wykonać zabiegi z zakresu:  MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, TRYCHOLOGII, KOSMETOLOGII, FOTOEPILACJI, FOTOODMŁADZANIA , MODELOWANIA SYLWETKI I STOMATOLOGII.

Filozofia Naszego gabinetu opiera się na połączeniu w jednej placówce możliwości nowoczesnej kosmetyki wciąż rozwijającej się medycyny estetycznej oraz stomatologii. W gabinecie DrKacprzak dbamy o bezpieczeństwo, skuteczność i bezbolesność proponowanych przez nas procedur. Nasz licencjonowany kosmetolog dobierze specjalnie dla Państwa zestaw zabiegów i najwyższej jakości kosmetyków, aby problemy i niedoskonałości skóry odeszły w zapomnienie.

 

Please specify image url

Aneta Kacprzak

lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Studia ukończyłam w 2002 roku i od razu po uzyskaniu dyplomu rozpoczęłam praktykę stomatologiczną. Zdobywałam doświadczenie w warszawskich klinikach stomatologicznych. W kolejnym okresie zainteresowałam się zagadnieniami związanymi z medycyną estetyczną i zaczęłam podnosić kwalifikacje zawodowe w tym zakresie, poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą.

W ciągu ostatnich lat uczestniczyłam w kilkunastu sympozjach naukowych, gdzie poznałam tajniki medycyny estetycznej. Poznane techniki zabiegowe sukcesywnie wdrażam do swojej codziennej praktyki.

Please specify image url

mgr Magdalena Turbaczewska

KOSMETOLOG

Kosmetolog, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Dyplomowany Technik Usług Kosmetycznych z doświadczeniem praktycznym oraz odpowiednim przygotowaniem teoretycznym. Wiedzę i umiejętności potwierdzają moje certyfikaty z profesjonalnych szkoleń i kursów uprawniające do wykonywania zabiegów.

Kosmetologia jest moją pasją, ważnym aspektem życia oraz sposobem wyrażania siebie i swojego naturalnego poczucia piękna i estetyki. Dlatego praca daje mi wielką przyjemność i satysfakcję, zwłaszcza gdy mam okazję oglądać postępujące efekty zabiegów i radość zadowolonych z nich klientów.

Please specify image url

Ewelina Sakowska

TRYCHOLOG

Doświadczony Trycholog. Specjalista w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów. Pracownik Hair Medica Warszawa.

Uczestniczka wielu szkoleń w kraju i zagranicą.

 

certyficat eclest 1
certyfikar eclest 2
certyfikat eclest 3
certyfikat eclest 4
cert10
cert11

 

Pomyśl o tym aby Twoje ciało było piękne i zadbane!!!

Nasza oferta obejmuje
 • Liporadiologię Vinci – bezoperacyjny lifting twarzy, modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu
 • fotoepilację IPL+RF (E-Light )
 • redukcję rumienia
 • redukcję przebarwień
 • redukcję trądziku
 • redukcję zmarszczek mimicznych- toksyna botulinowa „lwia zmarszczka” -zmarszczki pionowe czoła, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki wokół oczu- „kurze łapki”, zmarszczki palacza, zmarszczki marionetki, leczenie nadpotliwości pach
 • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych Restylane
 • Hydrobalans- Restylane Vital Lidocaine- rewitalizacja, nawilżenie skóry całego ciała z efektem liftingu
 • mezoterapię igłową preparatami indywidualnie dobranymi dla Twoich potrzeb
 • mezoterapię bezigłową
 • peeling kawitacyjny, sonoforezę
 • mikrodermabrazję
 • profesjonalne zabiegi kosmetyczne- oferta dostępna jedynie w gabinecie
Zapraszam do wizyty w naszym Gabinecie Profesjonalnej Kosmetyki, Medycyny Estetycznej i Stomatologii DrKacprzak!!!

Z poważaniem Aneta Kacprzak lekarz medycyny estetycznej,  lekarz dentysta